Bes Kallaku “turpëron” Xhensila Myrtezajn, zbulon sekretin e madh

Natën e mbrëmshme ka nisur emisioni i Luana Vjollcës, “Zemër Luana”.

Kapiten është Bes Kallaku dhe Olsi Bylyku.

Moderatorja vendosi t’i sfidojë edhe kapitenët duke i futur në lojë.

Bes Kallakut i ra sfida të tregojë një sekret që se dinim për bashkëshorten e tij, Xhensilën.

“Në shpi gatuaj më shumë unë sesa Xhensila”, tha ai duke zbuluar një sekret që se dinte askush./Indeksonline/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *