Butrinti i zbulon sekretin Don Xhonit, rrëfen për lidhjen e dashurisë së reperit!

Butrint Imeri dhe Don Xhoni janë dy të ftuarit e autores dhe moderatores Luana Vjollca në spektaklin “Zemër Luana”, ku po sjellin performanca dhe argëtim siç nuk i kishim parë asnjëherë më parë.

Të dy shumë miq të ngushtë dhe si dy të tillë i dinë sekretet e njëri-tjetrit edhe më mirë.

Dashur pa dashur Butrinti “nxorri zbuluar” Don Xhonin duke treguar se reperi nuk është “single”, siç mund të shprehet “Ky ka grua” tha Trinti drejtuar Don Xhonit.

E gjitha ndodhi kur cingrroi telefoni dhe Butrinti komentoi duke thënë: Vrapo se mendoi që ishte gruaja.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *