Çfarë raporti ka me Noizyn? Loredana jep përgjigjen e papritur

Që kur u bën bashkë për të sjellë hitin “Heart attack”, Loredana dhe Noizy janë treguar shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Madje, për dyshen ka pasur thashetheme se mes tyre ka diçka më shumë se miqësi.

Reperja ka hapur një pyetësor në “Instagram”, përmes të cilës i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve.

Si çdoherë, nuk i lanë anash pyetjet për Noizyn, duke dhënë përgjigje direkte.

“Noizy për ty është?”, ishte pyetja të së cilës iu përgjigj: “Një shok që smund ta zëvendëson askush”.

Ajo i “dha vulë” raportit ku tha se mes tyre ka vetëm raporte shoqërore./Indeksonline/

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *