Teuta i bën flokët “minivall”, nuk do ta njihni me këtë ndryshim

Teuta Krasniqi vazhdon të jetë aktore shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.


Në postimet e fundit ajo shihet me flokë kaçurrela.

Teuta me këtë pamje po duket tejet e bukur dhe shumë ndryshe./ORAinfo/

Shiko fotot:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *