Adriana Matoshi publikon foto kur ishte në shkollën fillore, mahnitë me pamjen

Aktorja dhe deputetja, Adriana Matoshi, komentohet shumë në media lidhur me postimet e saj.

Videot dhe imazhet e saj nga përditshmëria janë pothuajse gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Së fundi, vëmendjen e mori me një fotografi, në të cilën duket elegante me fustan të gjatë e elegant.

Adriana sapo ka publikuar një foto kur ishte e re.

Në këtë imazh, Adriana na dëshmon se ajo ka qenë një bukuresh qysh në moshë të re. /ORAinfo/

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *