“Kam pasur telefonata dhe mesazhe”,ç’po ndodh me Florin?

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi zbuloi gjatë ditës së sotme ka treguar se disa prej hiteve të tij si

“Me fjalë të vogla”, “Plas”, “Thjesht të dua”, “Me sy mbyllur” nuk gjenden më në Youtube.

Mirëpo, menjëherë pas kësaj deklarate, të gjithë fansat e tij, janë shqetësuar dhe kanë dashur të mësojnë më shumë, si pasojë, Flori është detyruar të bëjë një video nga makina, ku ka thënë se do sqarojë si qendron e vërteta mbrëmjen e sotme përmes një video në Instagram.

“Kam pasur trafik mesazhes, telefonatash, në Whatsapp, në Instagram Edhe gazetarët më kanë kërkuar prenoncime, të bëjë intervista të gjithë ju që më keni shkruar shumë, po shumë, meritoni një rrëfim meritoni një takim me mua, në mos live, në video, në audio Sonte në Instagram, si thoni?”, shprehet Flori.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *