Kë e ‘thumboi’ kështu Gresa Pallaska?

Aktorja e njohur Gresa Pallaska ndonëse shumë e suksesshme dhe e famshme, nuk është nga ato që shkruan shumë në rrjete sociale.

Megjithatë, sot ajo nuk i ka rezistuar tundimit pa e postuar një foto në Facebook, të cilën e ka shoqëruar me këtë

“Elegancë është kur brenda është po aq e bukur sa jashtë”.

Aktorja, pos që është shumë e zonja në fushën e saj, gjithashtu duket përherë bukur dhe me stil./Kosovarja/

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *