Pasi shqetësoi fansat me fshirjen e këngëve të tij, Flori merr një tjetër vendim

Flori Mumajesi ka shqetësuar fansat e tij të shumtë një ditë më parë.

Kantautori i njohur zbuloi se disa nga këngët e tij më të njohura ka vendosur t’i fshijë nga çdo platformë.

Kjo bëri që ndjekësit të shqetësoheshin për të dhe i mërziti fakti për këtë vendim të papritur të tij.

Ata reaguan menjëherë në mbështetje të tij, si për t’i rikujtuar se “muzika e tij nuk është harruar.”

E gjithë “zhurma” që shkaktoi është reflektuar edhe në “inbox-in” e kantautorit dhe këtë e bëri të ditur vetë ai.

“I dëshmoja vetes që “duhet ta shtysh vetë se ata s’kanë detyrim ta dëgjojnë këngën tënde përditë” As unë se kam detyrim këtë gjë, ta shtyj”– shprehej Flori në videon ku lajmëroi se ka fshirë këngët e tij ndersa pas mesazheve të shumta ai mori vendim që t’i rikthejë këngët.

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *