Kaq joshëse po duket Antonela, për kënd është zbukuruar kaq shumë ajo?

Antonela është ndër përsonazhet më të komentuara në showbizin shqiptar.

Me secilin postim dhe secilën paraqitje ajo arrin të marr vëmendjen e të gjithve.


Së fundi ajo ka postuar një foto të re në Instgram.

Kaq joshëse po duket ajo, por për kënd është zbukuruar kaq shumë?./InfoKosova

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *