Me këtë dukje, Bashkimi i Përputhen mahnit vajzat

I njohur u bë nga emisioni i dashurisë Përputhen.

Bëhet fjalë për Bashkim Saitin që vazhdon ende të jetë i përfolur.

Së fundmi ka publikuar një foto së si është dukur në një dasmë.

Dhe me këtë paraqitje me siguri ka mahnitur gjithë dasmorët./InfoKosova/

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *