Pas lindjes në këtë gjendje shfaqet barku i Marigones

Modelja simpatike Marigona Krasniqi, pauzoi disa muaj pasi solli në jetë djalin e saj.

Modelja nga Kosova , aktualisht po jeton në Gjermani me familjen e saj.


Jeta duket se i ka ndryshuar nga ardhja në jetë e engjëllit të vogël.

Marogona iu rikthye punës së saj, këtë na bëri vet publike me postimin e disa fotografive në Instagram.

Ne njeren fotografi, barku i modeles shihet me pak celulit dhe strija./InfoKosova/

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *