Pranoi ndarjen nga Afrona, Blero shfaqet krah vajzës misterioze! Detaji që zbuloi rreth saj i ‘bën lëmsh’ të gjithë

Kënëgtari i njohur Blero Muharremi ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes nga partnerja e tij, Afrona Dika.

Dhe në një moment kur konfirmoi më në fund atë që u përfol gjatë në media, këngëtari ka “goditur” sërish me postimin e fundit.

Blero ka publikuar një foto në Instastory ku shihet nën shoqërinë e një vajze misterioze. E vetmja gjë që ai ka preferuar të zbulojë rreth saj është ngjyra e flokëve, bionde.

Nuk dihet nëse bëhet fjalë për Arfonën, e cila është gjithashtu bionde, apo për dikë tjetër, pasi Blero nuk ka zbuluar asgjë më shumë. Foton, këngëtari e ka shoqëruar me një zemër lejla./iconstyle

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *