Shakira bën ndryshimin e madh në pamje pas ndarjes nga Pique

Një nga çiftet më të dashur dhe më të njohur të showbiz -it që fitoi simpatinë e miliona fansave ishte padyshim Shakira dhe Gerard Pique. Ndarja e tyre shkaktoi habi të madhe për të gjithë, pasi të dy dukeshin gjithmonë të dashuruar në paraqitjet e tyre të përbashkëta.

Megjithatë, edhe sot këngëtarja dëshmon ndryshimin e saj të madh pas ndarjes dhe tërheq vëmendje në media, më konkretisht, si protagoniste në filmin festiv të Burberry-t, ‘The Night Before’ , ajo shfaqet plot elegancë dhe finesë. Nuancat, duken përmes pëlhurave dhe detajet e vogla të ndezura, të shoqëruara me aksesorë luksoz.

Një version i rinovuar i imazhit të nënës së dy fëmijëve, i cili thekson feminilitetin e saj të veçantë, i cili mbetet i freskët, por mbi të gjitha natyral. Dallimi i madh u gjet tek flokët e saj, teksa Shakira ndau flokët e saj biondë dhe i tha po një nuance “të ngrohtë”, kafe, me të cilën ajo pa dyshim duket shumë!

Shakira është gati për festat e fundvitit dhe ne po bëjmë ‘like’ sepse ajo duket më e ndritshme se kurrë!

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *