Antonela Berisha në lidhje dashurie me një ‘boss’?

Ish-konkurrentja e Big Brother Vip, Antonela Berisha vazhdon të jetë në qendër të mediave rozë.

Sidomos pas deklaratës së bujshme se nuk lidhet me “varfanjakë”.

Disa javë më parë ajo tha se i dashuri i saj duhet të jetë bos dhe ajo të mos ketë mungesa në aspektin ekonomik.

Por nga e thëna në të bërë është në mes një det i tërë… dhe kështu duket se është edhe ky rast.

Berisha është fotografuar në zonën e ish-Bllokut nga një djalë i panjohur, ndërsa Tema shkruan se mendohet se është i dashuri i saj.

”Mashkulli po nuk ishte bos, mos më afrohet.

Sepse duhet të mi plotësojë të gjitha kushtet.

Edhe dikur kur martoheshe pyesnin a ka burri shtëpi, a ka toka, që të mos vuajë gruaja. Pse të vuaj unë në 2022?”, deklaroi ajo pak javë më parë.

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *