Arbana Osmani bëhet me një banor të ri të shtëpi: Me ça i kam hap punë vetes

Moderatorja e njohur shqiptare, Arbana Osmani, publikoi disa foto te reja ne Instagram.

Ajo zbuloi se i ka shtuar edhe një banor në familjen e saj.

Në imazhet e postuara ajo shihet me një lepurush në duar.

Ajo duket në formë kaq të mirë dhe e lumtur për kafshën shtëpiake.

“Me ça i kam hap punë vetes këto ditë”, ka qenë mbishkrimi i saj poshtë imazheve të ëmbla.

Arbana se fundmi eshte gjithmone pjese e mediave roze.

Para disa jave u be nene per here te trete duke sjellur ne jete vajzen Zoi.

Ndersa vemendje mori edhe me format trupore qe i kheu menjehere pas lindjes.

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *