Befason Luana, e thotë troç mes emisionit këtë fjalë

Këtë herë pyetjeve pikante në “Zemër Luana” nuk u ka shpëtuar as vetë autorja e spektaklit, Luana.

Ajo u ‘testua’ nga Belinda Dragoti, ish-veline e programit “Xing me Ermalin”.


Belinda i bëri këtë pyetje autores:

“Një nga ish-koleget e mia të kanë bërë këtë pyetje që do të bëj unë tani, për të parë sa ka ndryshuar përgjigjia:

Cila është fjala më e pisët që përdor më shpesh?”

Luana nuk hezitoi të përgjigjej duke bërë të ditur fjalën dhe ishte po e njëjta si dikur:

“Moj moj marmaladë”.

Ndryshe, Luana po shenon sukses me emisionin e ri duke arritur shifra te medha klikimesh.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *