“Kam vuajtur nga bullizmi”, thotë konkurrenti i radhës në BBVK

Banori apo banorja e tetë e Big Brother VIP Kosova, duket të ketë qenë cak i bullizmit nga shoqëria jonë.

Prandaj këtë fenomen e ka përmendur qysh në prezantim.

“Veq e kam kuptuar se në këtë vend, qoftë mirë, qoftë keq, do të bullizohesh.

Andaj, kam vendosur t’i qëndroj besnik vetës”, ka thënë ai apo ajo.

Por, se kush? Atë na e thoni ju.

Mendimet e juaja i dërgoni në formë komenti në postimin e fundit të publikuar në llogarinë zyrtare të Big Brother VIP Kosova në Instagram.

Spektakli gjigant, Big Borther VIP Kosova do të fillojë së shpejti.

Ndërkohë që ju do të keni mundësinë ta përcillni shtëpinë më të famshme në vend përmes ekraneve të Klan Kosova dhe ArtMotion.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *