“U bëra pishman…”, Sara Hoxha na tregon pendesën e saj!

Ai është spektakli më i madh i kërcimit në vend.

Dhe bëhet fjalë për “Dancing With The Stars” show-n magjik më të përfolur të momentit.

Personazhet vip dhe artistët pjesë e kastit të DWTS së bashku me balerinët profesionistë do të dhurojnë show çdo të premte dhe mund ta themi tashmë që premiera e DWTS nuk zhgënjeu.

Kohëve të fundit Sarën e kemi parë shumë të angazhuar me pjesëmarrjen në “DWTS”.

Por edhe kalon një kohë të konsiderueshme me vajzën e saj, Poem Blu.

Ditën e sotme duket se bukuroshja ka vendosur të bëj një ndryshim në ‘look-un’ e saj, duke i pret flokët e saj të shkurtra, një trend tashmë për disa vajza të showbizit shqiptar.

Ama dhe si çdo vajzë tjetër deri tani që ka guxuar të bëjë këtë hap edhe Sara ndihet e penduar që ditën e parë.

Në postimin e saj të fundit në Instastory, ku ka postuar një foto të flokëve të saj të shkurtuar gjithashtu shkruan:

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *