Teuta Krasniqi bëhet kaçurrele, lajmërohet nga salloni ondolim

Teuta Krasniqi, është njëra nga aktoret më të dashura për publikun.

Ajo kujdeset shumë për vetën, shëndetin dhe familjen e saj.

Aktorja që një kohë të gjatë është vegane dhe konsumon vetën ushqim të shëndetshëm.

Ajo është shumë aktive në profesionin e saj.

Teuta kujdeset shumë për vetën, shëndetin dhe familjen e saj.

Ajo që një kohë të gjatë është vegane dhe konsumon vetën ushqim të shëndetshëm.

Teuta para pak çastesh ka publikuar foto nga salloni ondolim.

Aktorja shihet të jetë bërë një kaçurrele e bukur. /ORAinfo/

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *