Banori i 10-të në Big Brother VIP Kosova vjen me një thënie interesante!

Etja për të ditur sa më shumë detaje rreth Big Brother VIP Kosova, është shuar sado pak.

Kjo pasi që u zbulua se 5 dhjetori është data zyrtare kur do të nisë rrugëtimin ky spektakël gjigant.

Por, dilemat nuk marrin fund derisa të prezantohen emrat e banorëve të shtëpisë më të famshme në trojet shqipfolëse.

“Jeta të ofron edhe njerëz të këqij, jam mësuar edhe me ta, ua gjej vendin”, shprehet banori ose banorja e 10-të.

Prandaj, ne vazhdojmë të bëjmë “zbulimin” e këtyre emrave, veç se në mënyrë enigmatike.

Mendimet e juaja rreth personazhit që fshihet pas kësaj thënie, i shprehni duke komentuar në imazhin e fundit të publikuar në Instagram nga llogaria zyrtare e Big Brother VIP Kosova.

Moderator te ketij spektaklo do jene Alaudin Hamiti dhe Jonida Vokshi.

Tashme jane perfolur disa emra qe do marrin pjese por asnje nuk eshte konfirmuar.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *