Mevlani i “Për’puthen” konfirmon lidhjen, kjo është këngëtarja kosovare që ia ka marr zemrën

Edhe pse u bë pjesë e programit të dashurisë “Për’puthen” në dy sezona, Mevlana Shaba nuk pati fatin të gjej dashurinë brenda programit.

Por, siç duket ka risi nga ai sa i përket jetës private.

I ftuar në rubrikën “Trotuar”, ai mori pjesë bashkë me këngëtaren kosovare Albulena Uka.

Me të cilin tha se janë në lidhje dashurie.

Dyshja kanë nisur të shkëmbejnë mesazhe që kur kanë biseduar për të lansuar një projekt së bashku.

“Te Mevlani më pëlqen çdo gjë.

Karakteri i tij si njeri , shpirtbardhësia e tij dhe shumë gjëra të tjera që kompletojnë një mashkull ashtu siç un e pëlqej”, tha këngëtarja.

Gjithashtu dyshja zbuluan se puthjen e parë e kanë shkëmbyer në Tiranë./Indeksonline/

Shiko fotot:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *