Pas ndarjes nga Andi dhe lidhjes shumë publike, Melisa merr një vendim lidhur me jetën sentimentale!

Melisa Lleshi mbetet nga ish-konkurrentet më të përfolura të “Për’puthen”.

Lidhja e saj me Andin edhe pse tashmë e përfunduar vazhdon të komentohet akoma.

Teksa Andi kohë më parë ka konfirmuar lidhjen e re, Melisa ka marrë një vendim sa i përket jetës sentimentale.

Moderatorja: Melisa, po përjeton një histori dashurie tani, apo është vetëm histori dashurie me televizionin?

Melisa Lleshi: Unë kam vendosur që për pjesën private timen, pjesën sentimentale dua të them as po as të them jo, thjesht jam mirë.

Edhe më herët gjatë spektaklit të kërcimit ku tashmë është pjesë, Melisa u pyet nëse i kishte shkruar ish-i.

Ish-konkurrentja e Për’puthen zgjodhi të shmangej, duke u shprehur:

Nuk e di për kë e ke fjalën.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *