Kim Kardashian zbulon kërkesën e vetme që kishte për Kanye West

Kim Kardashian ka folur rreth marrëdhënies së tensionuar me ish-bashkëshortin, Kanye West, në sezonin e dytë të “The Kardashians” që u publikua natën e mbrëmshme.

42 vjeçarja foli për raportin me reperin edhe kur ai nuk pranonte të fliste me të, episodi fillon kur Kim dhe vajza e saj North kishin udhëtuar për në Paris në Javen e Modës.


North ka hyr në dhomën e Kimit e veshur me një xhaketë shumëngjyrëshe të cilën Kanye e kishte veshur më parë në Paris.

“Kanye nuk kujdeset për gjërat e tij dhe i fal.

Unë e di që jam shumë e dhënë pas gjërave të fëmijëve të mi.

Edhe Kur Kanye nuk më fliste dhe ishte I zemëruar më mua, unë isha pranë tij.

Ai ka fituar disa çmime Grammy dhe unë ia kam zgjatur dorën, fëmijët i duan dhe unë i dua të gjithë bashkë”./Indeksonline/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *