Pamje të reja nga momentet kur policia negocionte me Sokol Halilin për dorëzim (VIDEO)

Sokol Halili nuk pranoi t`i dorëzohej policisë pasi e privoi nga jeta ish-bashkëshorten dhe foshnjën në bark.

Ai i morri vetes jeten konfirmon Ministri i Punëve të Brendshme Xhelal Sveçla.


Para se Sokol Halili ti merrte vetes jeten në prani të Policisë së Kosovës, kjo e fundit ka rrethuar shtëpinë e të dyshuarit.

Pamjet tregojnë momentin kur i bëhet thirrje për për dorëzim

Gazeta Insajderi, ka siguruar një video kur shihen numër i madh i policisë afër njërës nga shtëpitë e familjes Halili në Shtime./insajderi

Shiko videon:

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *