Genta vesh njësojë binjakët, por nuk ngjasojnë aspak me njëri-tjetrin

Këngëtares e njohur kosovare, Genta Ismajli, ka publikuar një fotografi ku shfaqë fëmijët në mesin e disa kungujve.

Me ardhjen e fëmijëve në jetë, Genta duket se ka ndryshuar shumë, vajza dhe djali binjak, i kanë bërë më të bukur jetën këngëtares.


Per fansat e saj ajo po sjell momente te shumta e te embla prane tyre ku marrin vemendjen me bukurine.

Ajo gjithmone i vesh femijet shume bukur me stil, ashtu sic njihet edhe nder vite per stilin unik.

Genta së fundmi ka publikuar një foto interesant të binjakëve, të cilët ka veshur njëjtë.

Megjithatë, edhe pse binjak, ata nuk ngasojne dhe dallohen lehtësishtë. /ORAinfo/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *