Ekskluzive/ Prezantuesi kosovar pjesë e “BBV Albania”

Kanë mbetur edhe pak ditë deri në fillimin e “BBV Albania ll”, i cili po komentohet vazhdimisht mbi pjesmarrjen e banoreve.

Deri tani janë lakuar disa emra të cilët thuhej se do të jenë pjesë e këtij formati, por asgje nuk eshte konkrete deri ne kete moment nga ana e produksionit.


Burime të Indeksonline kanë zbuluar që njëri nga banorët që do të marr pjesë për të fituar çmimin e madh është prezantuesi kosovar, Fisnik Juniku.

Të njëjtat burime thonë se edhe modelja Kejvina Kthella dhe Kiara Tito do të jenë banore të shtëpisë së famshme.

Se çfarë pritet të ndodh, mbetet të shihet ditëve në vazhdim./Indeksonline/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *