Leonora Jakupi më në fund jep lajmin e madh

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi është shumë e dashur për publikun, ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut.

Leonora vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke treguar për jetën e saj, duke u lajmeruar nga vende te ndryshme.


Ajo kohën e fundit është marrur shumë me pamjen e saj të jashtmë, duke u paraqitur pothuajse çdo javë nga salloni ondolim.

E, tash për festat e fundvitit ajo ka vendosur t’i ikthehet muzikës, duke arkur me kenge te reja.

Ajo ka paralajmëruar potpuri këngësh me këngëtarin Asim Gashi. /ORAinfo/

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *