I kemi parë gjithmonë të rregulluar, por ja si duken të ‘lodhur’ e pa rregulluar Learta me burrin e saj

Learta Jakupi është një nga nuset me të njohura të estrades, që është mjaft e përcjellur në rrjete sociale, meqenese është shumë e përcjellur ajo është edhe mjaft aktive ku pëlqen që me fansat e saj të ndaj copeza nga përditshmëria e saj.

Zakoshit e shohim të kuruar në detaje, si atë edhe bashkëshortin Kushtrimin dhe dy fëmijët e tyre Matinin dhe Matinen, por, Learta Jakupi befasoi me një selfie që publikoi krahs bashkëshorti të saj Kushtrimit.


Ata shihen të ‘lodhur’ derisa fotografia bardhë e zi i bën të duken edhe më të zbehur në fytyrë, megjithatë, edhe kështu u pëlqyen mjaft nga ndjekësit e tyre të shumtë në rrjetet sociale dhe moren komente mjaft te mira.

Ndryshe, lLearta dhe Kushtrimi jane prinder te dy femijeve, Matin dhe Matina quhen femijet bukurosh te tyre te cilet i shohim shpesh ne imazhe te ndryshme ne rrjetet sociale qe shperndahen jo vetem prej prinderve por edhe familjareve te tjere./InfoKosova/

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *