Kujt po ja bënë “xik” Gresa Pallaska?

Aktorja Gresa Pallaska, Facebook-un e ka rrjetin social të preferuar kjo pasi aty eshte edhe gogja aktive.

Aty, kohë pas kohe tregon gjera të ndryshme, kryesisht fotografi dhe njoftime rreth shfaqjeve, apo zhvillimeve në serial.


Sot, e ka postuar një fotografi ku ngjanë tamam në yll kinematografie, e ku shkruan thjeshtë dhe vetëm “xik”.

Siç dihet, ajo është ylli i serialit “Çka ka shpija”, i cili është prej vitesh në transmetim, sa në një televizion e sa në një tjetër./kosovarja

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *