Cila ishte fjala e parë që tha Kejvina pasi e larguan nga Big Brother?

Sjellja e keqe e përdorur nga Kejvina Kthella ndaj Luiz Ejlit dy ditë më parë, e diskualifikoi nga loja e madhe e Big Brother modelen Kejvina Kthellën duke e humbur mundesine per te fituar cmimin e madh.

Një përplasje në fytyrë nga Kejvina tek Luizi, ndodhi për disa fjalë të thëna nga Luizi në një bashkëbisedim me banorët e tjerë ku kjo ndodhi pikerisht ne Primen e kaluar gjate kohes sa Arbana nuk ishte me ta pra ne kohen e reklamave.


Megjithese Arbana i pyeti se cfare ndodhi ata nuk treguan asnje duke u munduar ta fshehin por me pas ne rrjetet sociale u be virale videoja ku shihet Kejvina duke e trajtuar keq Luizin dhe pas kesaj vendosen qe ta skualifikojne nga loja.

Ndonëse nuk ishte as modelja e kënaqur me veprimin e saj, Big Brother mori vendim që Kejvina të diskualifikohet nga loja fjala e parë që tha pas eliminimit Kthella ishte: “Kështu respektohen femrat në Shqipëri” – tha Kthella.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *