Raportohet se ky banor lë shtëpinë e Big Brother VIP Kosova

Banori i Big Brother Vip Kosova, Gjon Karrica i njohur si “Lugati” e ka lëshuar mëngjesin e sotëm shtëpinë më të famshme në Kosovë, kështu raporton IndeksOnline duke u thirrur në burime

Tutje bëhet e ditur se ai është larguar nga shtëpia për shkak se ka pasur përkeqësim të gjendjes shëndetësore dhe është dërguar për trajtim mjekësor ndersa mbete te shihet nese kjo eshte e vertete de cfare ndodhi me te.


Brenda shtepise se Big Brother Vip Kosova qe kur kane hyre ne shtepi jane lenduar disa banore e para ishte kengetarja Ana qe lendoi kemben e qe per disa dite ishte e lenduar me pas banorja tjeter Alisa dhe ajo me kemben.

Dhe se fundmi ishte Xhuli ajo qe ksihte problem me zo rren qe e deguan edhe ate ne mjek por qe tashme duket shume me mire edhe pse ne Primen e kaluar tregoi se ka pak dhimbje .

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *