“Me minj kam jetuar në Amerikë”, Andi flet për sakrificat e jetës (VIDEO)

Andi eshte njeri nga banoret me aktiv brenda shtepise se Big Brother Vip Kosova, ai nuk heziton qe gjithmone te flas per secilen teme qe hapet duke debatuar me banoret e tjera aty brenda.

Por ai nuk heziton te flas shpeh here edhe per jeten e tij private jashte kesaj shtepie, ku ka folur sot për sakrificat gjatë kohës sa ka jetuar në Amerikë, pasi atje kishte jetuar per  disa vite.


Ai u tregoi disa banorëve se ka fjetur me minj, madje kur vëllezërit e tij e kanë parë janë shokuar, Andi poashtu u shpreh se njeriu duhet të mësohet të jetojë vetë, pasi nuk e ka gjithmonë me vete nënën, babanë ose motrën.

Andi deri me tani po luan mjaft mire lojen e tij dhe nga banoret tjere konsiderohet nje lojtar i forte, koheve te fundit me shume e kemi pare afer Greses per te cilen ka shprehur pelqim dhe poashtu edhe Gresa ndaj tij./KlanKosova/

Shiko videon:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *