“Një fytyrë si e imja jo që nuk harrohet lehtë, por nuk harrohet kurrë”, i thotë Andi Greses (VIDEO)

Banori i Big Brother VIP Kosova, Andi ka pasur një bisedë goxha interesante me Gresën, me të cilën së fundmi edhe ka nisur lidhje e qe po shihen bashke pothuajse ne secilin momente aty.

Andi ka folur rreth personalitetit të tij dhe mënyrës se si Gresa do ta përjetonte një ndarje mes tyre, teksa ka thënë se “ajo do të kërkonte ta përqafonte” nese kjo vetem do te ndodhte.


“Një fytyrë si e imja është vështirë të harrohet, nuk harrohet kurrë. Aq shumë do të të marr malli për mua. Ke me lypë me më përqaf, ki me lypë me qenë unë afër teje. Ke me pas një moment që ti ki me thënë ‘qysh se kam Andin këtu’”, ka thënë ai.

Gresa dhe Andi kane shprehur pelqim per njeri tjetritn ne fillim te spektaklit por qe Gresa ishte ajo qe thoshte se nuk deshiron te ngutet e poashtu edhe Andi pas saj tashme ata jane afruar mjaft shume mes vete./KlanKosova/

Shiko videon:

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *