Nuk shkoi tek Kiara, Butrint Imeri reagon për herë të parë dhe zbulon arsyen

Ditët e fundit u përfol se Butrint Imeri do të jetë në një format televiziv për të surprizuar ish të dashurën e tij, Kiara Titon per ditelindjen e saj per ti kenduar asaj ne diten e saj speciale.

Lidhur me kete sot u tha se disa burime per Kryefjala com kane thene se ate dite Butrinti ishte dhe po qendronte ne Tirane mirepo nuk dihet se cila ishte arsyeja qe e ndaloi per surprizen.


Sot ai ka reaguar për këto thashetheme, teksa në një video ku shihet duke u argëtuar në një vend turistik në Francë, shkruan:“GOJET E LIGA “BUTRINTI NË TIRANË”, NDËRKOHË BUTRINTI”.

E gjithe kjo duke u referuar pikerisht ketyre lajmeve qe qarkulluan duke thene se Butrinti do te performonte ne Big Brother per ish te dashuren megjithese kjo indirekte le te nenkuptohet kete gje.

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *