Pas daljes nga shtëpia, Getinjo shfaqet në shoqëri të kësaj bukurosheje!

“Je e vetmja dashuri” titullohet kënga e cila erdhi gjatë qëndrimit në “Big Brother Vip Kosova” nga dy super talentët, Getinjo e Ana Kabashi ku kenga eshte shperndare gjithanedej ne rrjete sociale.

Duke u shperndare ne keto rrjete e duke u degjuar megjithese te dy ishin brenda shtepise dhe nuk e dinin nese kenga e tyre ishte pelqyer pasi qe te dy merren me muzike si profesion.


Pas daljes nga ky format, dyshja kanë bashkuar forcat për ta risjellur këtë këngë e cila po pëlqehet në masë të madhe ,ë një imazh të postuar në “Instastory” nga Getinjo shihet se ata i janë “përveshur” punës dhe hiti pritet të publikohet së shpejti.

Ndryshe, Getinjo dhe Ana kane pasur shoqeri te bukur brenda shtepise se Big Brother pasi ishin njohur edhe nga jashte qe ka bere qe raporti i tyre te jete me i ngushte, dhe te mbrojne njeri tjetrin here pas here.

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *