Stresi beson se ka fantazma brenda shtëpisë: Kam parë disa gjëra, vijnë na shohin edhe ikin (VIDEO)

Stresi e perjetoi rende largimin e shokut te tij nga shtepia e Big Brother Vip Kosova Getinjos, ku i thoshte se nuk do mund te rri me as ai, por duket se kete po e kalon dhe ka vazhduar lojen.

Ai po vazhdon debatin me Xhulin ku edhe mbreme ne darken e te nominuarve kishte me pak fjale te mira se sa per te tjetret ndersa shumica e banoreve thane se do ta donen ate larg shtepise.


Banorët  mbreme kanë folur natën vonë për fantazmat, Gresa, Stresi dhe Andi kanë diskutuar fillimisht për ëndrrat e këqija të cilat i kanë parë gjatë qëndrimit brenda shtepise se Big Brother.

Më pas reperi tha se beson se brenda shtëpisë ka fantazma, pasi siç tha ai, ka parë disa gjëra, ndersa per te pare se per cfare e ka fjalin diqni diskutimin e tyre përmes videos së mëposhtme.

Shiko videon:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *