U vesh me rrobat e Efit, transformimi në “femër” i Luizit shkrin vajzat e shtëpisë (Video)

Këngëtari Luiz Ejlli është kthyer në senzacionin e momentit, që pas hyrjes së tij në shtëpinë e Big Brother VIP Albania mbrëmë të gjithë banorët meshkuj të shtëpisë së BBVA kanë pranuar t’i nënshtrohen provës për të ndryshuar dukjen e tyre si femra.

Ata janë veshur me fustane dhe janë trukuar nga vajzat shtëpisë, duke u transformuar tërësisht në dukje – dhe duke marrë kështu imazhi ne të dukurit si femër dhe dukej majft ndryshe.


Luizi kishte veshur një fustan të shkurtër të zi me një palë geta me dizajn rrjete, teksa ka imituar dukjen e konkurrentes Efi pasi keshtu i kishte qelluar emri qe e zgjodhi tek golgat me emrat e vajzave.

Dyshja janë shfaqur së bashku pranë njëri-tjetrit, duke qeshur me dukjen e tyre të përbashkët, në veçanti me versionin “femër” të Luizit ndersa Luizi e komplimentonte per grimin./GazetaSinjali/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *