Georgina mahnitë të gjithë me dukjen me shami në Arabi

Georgina Rodriguez mahniti në tapetin e kuq të çmimeve “Joy Awards” në Arabinë Saudite. Spanjollja po përshtatet me jetën në “atdheun” e saj të ri pasi partneri i saj Cristiano Ronaldo luan për Al Nasr.

Georgina ka treguar simpatinë e saj për Arabinë Saudite dhe tashmë ka bërë ndryshime në stilin e saj. Kjo u reflektua në veshjen e saj për këtë event pasi vendosi të vishte një fustan të gjatë.


Pamja e saj modeste shoqërohej me një shami, një veshje tradicionale e veshur nga gratë në Arabinë Saudite, ajo dukej shkëlqyese e veshur me një palë vathë të mëdhenj dhe një gjerdan teksa pozonte para kamerës në tapetin e kuq.

Ndryshe, georgina u be e njohur qekur Ronaldo tregoi publikisht per lidhjen me te, ndersa tashme qe kane edhe femije bashke eshte gjithmone ne qender te vemendjes edhe me jeten e saj luksoze.

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *