Heqeni Qafee Kapsllëkun Dhe Toksiiinat, Vetëm Me Uthull Dhe Mjaltë: Ja Si PERGADITET..?!

Nëse veç sa jeni kthyer nga pushimet, apo nuk keni marrë vendime të duhura rreth ushqimit që e konsumoni dhe nuk ndjeheni mirë, atëherë ekziston një iilaç natyral i cili mund t’ju ndihmoj.Pastrimi i zorrës së trashë parasheh heqjen e tokksinaave nga trupi dhe rregullimin e sistemit të tretjes pas një vikendi apo disa ditëve me ushqim të gabuar.Më e mira e kësaj është se ky pastrim i zorrës së trashë mund të bëhet me iilaçin që përmban vetëm dy përbërës, e që të dy veçse i keni në shtëpinë tuaj.
Përbërësit:

250 ml ujë, dy lugë gjelle uthull organike të mollës, dy lugë gjelle mjaltë organike
Përgatitja:
– Tundni uthullën e mollës për ta përzier pjesën e pa filtruar që gjendet poshtë.
– Dy lugë gjelle të uthullës së mollës ia shtoni 250 mililitrave ujë të ngrohtë.


– Produktit ia shtoni edhe mjaltën organike.

– Përzieni përbërit derisa të shpërndahet mjalti.

Pija preferohet të konsumohet çdo mëngjes, por mund të konsumohet edhe përgjatë ditës.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *