Kiara tregon si do reagonte nëse familja dhe miqtë e saj janë kundër lidhjes me Luizin

Luizi dhe Kiara shkëmbyen puthjen e tyre të parë në buzë pak ditë më parë duke zyrtarizuar kështu lidhjen e tyre.

Mirëpo sërish dyshimet dhe zënkat janë ende prezente në marrëdhenien e tyre.


Në një bisedë të fundit të tyre, Luizi e ka pyetur Kiarën se si do të reagonte nëse dikush nga shoqëria apo familja nuk do e mbështesnin lidhjen e tyre.

Mirëpo, Kiara u shpreh e sigurt se diçka e tillë nuk do të ndodh pasi familja e mbështet në vendimet e saj.

“Nuk ka lidhje asnjë. Ato më njohin shumë mirë dhe më mbështesin sepse e dinë se unë nuk i afroj disa njerëz kot. Sepse e ndjej që janë njerëz të mirë. Për këtë jam e sigurt që e kanë kuptuar se unë nuk afroj këto njerëz kot. Nuk e besoj të thonë se ti nuk je për mua. Por, edhe po thanë “OK”. Nuk është se i kam pyetur ndonjëherë njerëzit. Ato më kanë thënë shumë herë për diçka mos e bëj dhe unë prap e kam bërë. Pyes 100 vetë dhe bëj siç ma ndjen vetë.“-tha Kiara.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *