Luizi urinoi gjatë sfidës së rezistencës, reagon Kiara

Banorët e Big Brother VIP Albania ditën e djeshme (e premte) janë vënë përball një sfide të rezistencës.

Në oborrin e shtëpisë u vendos një strukturë, në të cilën ndodheshin 13 llamba dhe 13 butona për secilin banorë.


Në momentin që butoni shtypej, ai bëhej i kuq dhe kur lëshohej kthehej në gjendjen fillestare, në ngjyrë të gjelbër. Personi i cili reziston më gjatë duke mbajtur butonin shtypur, do të fitojë 2 mijë e 500 euro.

Për të mos hequr dorë nga kjo sfidë, këngëtari Luiz Ejlli urinoi në oborr, në sy të banorëve i mbuluar me batanije.

Ky veprim i tij ka irrituar tej mase Kiarën e cila ka debatuar me të pasi ai u skualifikua nga loja pas lëshimit të butonit në një moment.

Kiara tha se ndihet keq nga veprimi I tij dhe sipas saj ai është në gjendej të bëjë çdo gjë për të fituar, gjë që ajo nuk e pëlqen.

Shiko videon e momentit kur urinon dhe me poshtë reagimin e Kiares:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *