Dea shpallet non-grata! Vjen paralajmërimi i fortë, po nuk doli të martën…

Spektakli i mbrëmshëm në BBV ka qenë një nga netët që do mbahet mend gjatë në historinë e këtij formati për shkak së gjithë situatës që ndodhi.

Dea Mishel që fitoi një nga lojërat gjatë javës dërgoi në nominim Luizin, Kiarën dhe Efin dhe u largua nga shëpia kjo e fundit.


Publiku nuk e ka pritur aspak mirë këtë veprim të Dea Mishel dhe kanë filluar të “hakm.rren” ndaj saj në forma dhe mënyra të ndryshme.

Së pari duke i bërë “unfolloë” në profilin e saj në Instagram dhe së dyti kanë nsiur në shumë faqe dhe portale të bëhn tip peticionesh.

Në to kërkohet largimi i Dea ditën e martë, pasi përvec Kristit të gjithë banorët e mbetur në shtëpi janë në nominim dhe Dea është padyshim një nga favoritet për të dalë.

Në rrjetet sociale kanë nisur fushata të forta ku kërkohet që të votohen gjithë banorët e tjerë dhe Dea te ketë sa më pak vota në mënyrë që të dalë.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *