Befasi e madhe: Banorja e Bigut të Shqipërisë zbulon se ka qenë e fejuar me këtë personazh të njohur

Pas kaq kohës banorja e Bigut të Shqipërisë zbulon se ka qenë e fejuar me këtë personazh të njohur Një prej sekreteve që u zbulua sot në shtëpinë e “BBVIP”, ishte ai i Jorit.

Ajo zbuloi se kishte qenë e fejuar me djalin e trajnerit të njohur, gjë që për banorët në reality show mund të ketë qenë sekret, por në fakt jashtë ka qenë një histori mjaft publike, për të cilën modelja ka folur edhe në rrjetet sociale.


I fejuari i saj ishte Simone Camolese, djali i ish-trajnerit të Torion-s e Livorno-s në Seria A, Giancarlo Camolese. Simone Camolese është ish-lojtari futbolli, teksa duhet thënë se nuk ja ka dalë asnjëherë të luajë në kategoritë e më të mirëve, ndërsa vitet e fundit është i angazhuar në biznese të ndryshme.

Jori ka arritur te marr vemendje me pamjen e saj dhe qiltersin qe mbane kjo vajze. Ajo eshte shoqe e Bedianes, ish banore e vitit te kaluar qe te gjith shqiptaret u dashuruan me nje vajze te embel e te kulturuar si vet ajo . Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *