Gresa dhe Andi u martuan fshehurazi pas daljes nga Big Brother, pamjet e fundit ua zbulojnë sekretin

Gresa dhe Andi u martuan fshehurazi pas daljes nga Big Brother VIP Kosova. Modelja dhe ish banorja e Big Brother VIP Kosova, Gresa Hoti, vazhdon të komentohet edhe pas eksperiencës në shoun televiziv.

Modelja është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale ku poston imazhe të ndryshme për fansat. Së fundmi, ka pozuar me një fustan të bardhë e të shkurtër ku dukej si mjellmë.  me kete fustan ajo ka ngjallur reagime te fansat duke komentuar se mund te jete martuar me Andin.


Gresa dhe Andi nuk kanë pritur shumë pas përfundimit të Big Brother VIP që të bëjnë udhëtimin e parë së bashku. Pasi morën rekomandime nga ndjekësit e tyre, ata kanë vendosur që të shijojnë bashkë për herë të parë një destinacion shumë interesant se bashku. Çifti kanë zgjedhur Marokun, nga ku kanë postuar momente në rrjete sociale. Andi me natyrën e tij gazmore duket të jetë “marokenizuar” shpejt, siç vërehet në një video të ndarë nga Gresa ne rrjetin social TikTok.

Kujtojmë se dyshja nisën aventurën televizive me datë 5 dhjetor. Ata me javët që kalonin krijuan një raport dashurie që afeksionoi publikun. Andi u rendit i teti duke qëndruar 92 ditë në shtëpi, kurse Gresa preku gjysmëfinalen si e gjashta në lojë edhe pse jave me pare ishte eliminuar por qe u kthye pasi pati fatin te kete bileten e kthimit. Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *