Ja sa është rritur Roani, djali i Majkut dhe Majlinda Zekes

Roan, është i biri i vetëm i ish çiftit Majk dhe Majlinda Zeka. I vogli, që kur ka lindur ka qenë në vëmendjen e medias dhe publikut, shkruan “Kosovarja”. Prindërit e rinjë, nuk e kanë kursyer imazhin e të birit, madje Roani ka edhe faqen e tij në Instagram.

Ish çifti Majk dhe Majlinda Zeka, zyrtarisht ende janë beqar dhe nuk dihet të ketë diçka konkrete në jetën e tyre sentimentale. Per Majkin eshte koemntuar edhe me ish konkurrenten e Perputhen dhe ish banoren e Big Brother Vip Kosova, Melisa pas disa fotografive pran nje ashensori.


Ndersa per Majlinden, asnjeher nuk u komentua per ndonje lidhje te re dashurie. Majlinda Zeka në shumë aspekte kalon në lajm duke tërhequr vëmendje me stilin unik që ka, ajo me pozat e shumta që ndan gjithmonë është aktive me lajme rozë, duke u komentuar ne media. Majinda Zeka pozon në të shumtën e kohës me veshje provokuese.

Ajo me aktivitetin që ka, në çdo kohë merr vëmendje me imazhet e shumta, duke shkëlqyer gjithmonë. Trupi i saj eshte me permasa teper te bukura e ku nuk heziton t;i shfaq te gjitha.  Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *