Ndodh e papritura: Luana Vjollca përfundon në burg

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, duket se kësaj radhe ka përfunduar në pranga. Dy artistët, Luana Vjollca dhe Bardhi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre. Kënga më e re e tyre titullohet “Zemrën ta vodha”.Ata këngës ia kanë realizuar edhe videoklipin, në të cilin Luana shfaqet në rolin e polices.

Pak kohë më parë u raportua se programi me famë botërore “Love Island” do të vijë së shpejti në Shqipëri në moderimin e Luana Vjollcës. Lajmi është konfirmuar së fundmi nga vetë Luana. Ajo ka treguar se ndodhet në Holandë dhe se po punon për “Love Island”.


“Love Island” (Ishulli i dashurisë) është një program i suksesshëm me një grup konkurrentësh, që jetojnë të izoluar nga bota e jashme në një vilë, të mbikëqyrur nga kamera. Për të mbijetuar në vilë, banorët duhet të shoqërohen me një tjetër banor të vilës, qoftë për dashuri, miqësi apo para.

Çdo banor që mbetet single, eleminohet. Konkurrentët mund të eleminohen edhe përmes votimit të publikut. Ky eshte nje emision qe ka marre permasa te medha ne vende te ndryshme te botes duke u percjellur e pelqyer shume nga publiku andaj besohet se do jete mjaft i percjellur dhe i pelqyer edhe tek ne pasi Luana njihet per emisionet unik dhe te bukura qe sjell gjithmone. Shiko videon:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *