Stresi pas fitores së “BBVK”, zbulon çfarë ka ndodhur me Keisin

Ka folur me Keisin pas fitores së “BBVK”? Stresi zbulon çfarë ka ndodhur me ta.nStresi është shpallur fitues i Big Brother VIP Kosova. Ai ishte në finale bashkë me Julianë, Vedatin, Artanin dhe Mbresën.

I ftuar sot në një intervistë, Stresi ka folur edhe për raportin që ka tani me ish-in e tij, Kejsin, duke zbuluar se kanë komunikuar edhe privatisht pas fitores së tij. Stresi tha se ajo e ka telefonuar, por nuk preferoi që të tregonte më shumë detaje, duke e quajtur marrëdhënien me të si diçka personale e që preferon ta mbajë të tillë.


Ndryshe, ai ka thënë se arsyeja e ndarjes ka qenë tradhtia nga ana e tij. Ndryshe Keisi edhe pse fzikisht jo, ajo ka qene pjese e Big Brother Kosova, po thuajse gjith kohen, pasi ishte Stresi ai i cili e permente shume, duke i dhene ‘stres’ gjith kohes. Stresi brenda shtepise i zbuloj semundjen Keisit, e cila vuan nga dy tumore ne koke.

Gjithashtu kishte dite ku i kerkonte qe te vije, megjithate bukuroshja nuk e beri kete gje, perveq se i dergoj nje video me ze, duke i thene “perqendrohu ne loje dhe mos me permend mua aq shume”. Kujtojme se spektakli i dyte pritet te filloj se shpjeti ndoshta brenda ketij viti.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *