Dëshira për t’u bërë nënë – arsyeja pse Dafina Zeqiri dhe DJ Geek i dhanë fund lidhjes?

Dafina Zeqiri eshte nje nga kengetaret me te pelqyera shqiptare e cila eshte ne skene tash e shume vite por vazhdon te pelqehet per zerin unik dhe stilin mahnites ne veshje. Cdo kenge qe ajo realizon shnderrohet menjehere ne hit ndersa sallat e koncerteve kur ajo performon jane gjithmone te mbushura plot pasi ajo ka shume fansa dhe njerez qe e pelqejne ate dhe muziken qe ajo ben.

Ka tash e sa kohë që në shtypin rozë përflitet për një krizje mes çiftit shumë të përfolur të estradës, Dafina Zeqiri dhe DJ Geek. Dyshja larguan fotografitë e përbashkëta nga rrjetet sociale, me çka edhe konfirmuan që ka krizë mes tyre.


E së fundmi duket se është zbuluar edhe aryseja që ka shkaktuar këtë krizë mes çiftit. Prive në rubrikën e përjavshme “E vërtetë/E pavërtetë”, ka raportuar se arsyeja e krizëz në çift ka qenë një hap madhor për të ndërmarrë në lidhje me të ardhmen e tyre.

Përflitet se Dafina ka kohë që ka shprehur dëshirën e saj për t’u bërë nënë, por DJ Geek mesa duket nuk ka qenë i gatshëm për të marrë këtë përgjegjësi për momentin. Pavarësisht krizës në çift, DJ Geek vazhdon të jetë pjesë e ekipit menaxhues të Dafinës. /Telegrafi/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *