A është apo jo në një lidhje? Semi Jaupaj më në fund përgjigjet

Kejsi Tola erdhi me një surprizë për të gjithë ne! Artistja ka prezantuar “LUMINOUS”, një projekt për të cilin ajo është dedikuar për më shumë se dy vite. Mbrëmjen e djeshme ajo ka organizuar një një event mjaft të veçantë me shumë të ftuar nga bota e televizionit, artit dhe muzikës për të prezantuar këtë kryevepër.

Mes shumë të ftuarve njëra prej tyre ishte edhe këngëtarja Semi Jaupaj, e cila nuk mund t’i shpëtonte disa pyetjeve të vogla rreth jetës së saj, karrierës dhe gjithashtu rreth miqve të saj Bora Zemanit dhe Donald Veshaj. Po ti dhe jeta jote sentimentale?


Single, single, single. Jam shumë e fokusuar për momentin dhe do doja të vazhdoja dhe për pak kohë. Kjo nuk i dihet mbase na vjen prnci i kaltër dhe nuk pyet me ca merremi ne… Kujtojme se Semi eshte komentuar per nje lidhje dashurie me Ron Zaiti, dhe nje ndarje me sherr duke fshire kengen e tyre te perbashket ne YOuTube.

Famën më të madhe e mori pas pjesëmarrjes në shtëpinë e Big Brother Vip.  Zeshkania e cila me zërin e saj dhe historinë e Borës dhe Donaldit, bëri për vetë shumë fansa. Krijuesja e hititë ‘Mos u kthe’, mbetet si nje nder banoret e dashura te BBV1-shit.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *