Ditë zi-e për Gzimen, humbë personin e dashur

Gëzimja ka lajmëruar ndjekësit e saj se sot ka ndërruar jetë gjyshja e saj.Lajmin e bëri të ditur me një fotografi nga dasma e saj. Gëzimja shkruan, “Prehu në paqe gjyshja jem e mira”.

Gëzime Hamzaj është reja e këngëtares së njohur Remzie Osmani, ku edhe u bë e njohur për këtë arsye. Ajo dhe Hami janë prindër të dy femijeve nje vajze dhe se fundi te nje djali. Gëzimja është majft aktive në rrjetet sociale ku sjell imazhe të shumta nga përditshmëria.


Reja e kengetetares se mirenjohur Remzie Osmani u be e njohur per publikun pas dasmes se tyre e cila beri buje ne vendin tone me mysafir te futuar nga e gjithshoqeria kosovare duke filluar nga koleget e kengeteares e deri te deputet e fytyra te njohura publike.Kaqurelja kosovare ka fituar mjafte ndjekes ne rrjete sociale pas marteses se saj duke u radhitur nje nga nuset me te bukura kosovare.

Ajo edhe pse radhitet tek nuset me tradicionale, Gezimja shihet se ka shije edhe tek ana moderne, pas fotografive te cilat i sjell ne rrjete sociale. Kujtojme se Gzimja u be nene per here te dyte disa jave me pare dhe solli ne jete djalin e saj te pare. Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *